top of page

Kviečiame į tarptautinio projekto "Išsaugok praeitį ateičiai LLI-476" baigiamąją konferenciją

Atnaujinta: 2023-12-14Kviečiame į tarptautinio projekto „Vandens telkinių Latvijoje ir Lietuvoje ekologinių sąlygų pagerinimas“ (LLI-476, Save Past for the Future) baigiamąją konferenciją, kuri vyks š. m. sausio 24–25 d. Preiliuose (Latvija) ir Antalieptėje (Lietuva).


Renginio dalyvius supažindinsime su projekto teritorijose Latvijoje ir Lietuvoje atliktais istorinių dvarų parkų biologinės įvairovės tyrimais, įgyvendintomis parkų būklės gerinimo priemonėmis, gamtotvarkos darbais ir renginių akimirkomis. Džiugu, kad dalyviams galėsime padovanoti naujausią projekto komandos leidinį „Istorinių parkų priežiūros vadovas biologinei įvairovei išsaugoti“. Pristatysime informatyvius pranešimus apie gamta pagrįstus sprendimus, taikytus tvarkant senųjų dvarų aplinką, urbanizuoto kraštovaizdžio planavimą bei dvarų parkų ekosistemines paslaugas. Numatytos ir ekskursijos į projekto partnerių tvarkytas teritorijas Preilių dvaro ir Antalieptės basųjų karmelitų vienuolyno parkuose.

Konferencijos programa (latvių ir lietuvių kalbomis):

LAT-LIT 2023 Baigiamosios konferencijos programa
.pdf
Atsisiųsti PDF • 332KB

PRAKTINĖ INFORMACIJA Konferencija vyks lietuvių ir latvių kalbomis. Numatomos vertėjų paslaugos.

Apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas dengia organizatoriai.

Registracijos anketą prašome užpildyti iki š. m. sausio 18 d. Kadangi dalyvių skaičius ribotas, užsiregistravusieji apie dalyvavimo galimybes bus informuoti iki sausio 19 d.

Iškilus klausimams kreipkitės į nacionalinius projekto koordinatorius: Latvijoje – Inese Matisane, tel. +371 263 15587, el. paštas mvs.plus@inbox.lv Lietuvoje – Nerijų Zableckį, tel. +370 656 20426, el. paštas nerijus@pelkiufondas.lt


Konferenciją organizuoja:

Preilių savivaldybės administracija (Latvija)

Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas (Lietuva)

VšĮ Inovatorių slėnis (Lietuva)


Konferencija rengiama įgyvendinant tarptautinį projektą „Vandens telkinių Latvijoje ir Lietuvoje ekologinių sąlygų pagerinimas“ (LLI-476, Save Past for the Future). Projektą remia 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa. Projekto bendra vertė – 1 030 848,12 Eur, iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 876 220,89 Eur.


Projekto tikslas – padidinti organizacijų, dalyvaujančių istorinių parkų atkūrimo ir jų priežiūros veiklose, pajėgumus Šiaurės Rytų Lietuvos ir Latgalos regionuose pasitelkiant modernias ir plačiai apimančias teritorijų tvarkymo nuostatas, apjungiančias istorines, gamtos ir biologinės įvairovės bei kaimiškojo kraštovaizdžio vertybes ir aspektus.​


Informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą.


Už turinį atsako VĮ Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas. Straipsnio turinys nebūtinai atitinka oficialią Europos Sąjungos poziciją.


Programos tinklapis www.latlit.eu.

ES tinklapis www.europa.eu.

104 peržiūros0 komentarų

Opmerkingen


bottom of page