top of page

APIE MUS

VšĮ „Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas“ – ne pelno siekianti nevyriausybinė gamtosauginė organizacija, kuri rūpinasi pelkių ir kitų ekosistemų apsauga, atkūrimu, tvariu naudojimu ir visuomenės švietimu.

Organizacijos steigėjai ir dalininkai – pelkėtyros mokslininkai ir pelkių atkūrimo specialistai, sukaupę ilgametę įvairių gamtotvarkos projektų patirtį biologinės įvairovės išsaugojimo ir buveinių atkūrimo srityse, išmanantys klimato kaitos, žemės ūkio politiką, bei ieškantys inovatyvių ir pažangių sprendimų įgyvendindami organizacijos misiją.

 

Organizacijai talkina patariamoji taryba, sudaryta iš Lietuvos ir ES šalių ekspertų, turinčių ilgametes žinias pelkių atkūrimo ir išsaugojimo srityje.

F  A is_ī le_ćktuvo stop kadrai (26).Movie_Snapshot.JPG

MISIJA

Efektyvių ir inovatyvių sprendimų paieška bei taikymas derinant juos su tradiciniais metodais, užtikrinant natūralių pelkių bei jų biologinės įvairovės apsaugą, sėkmingą pažeistų pelkių atkūrimą ir didinant gamtinių ekosistemų atsparumą pokyčiams.

VEIKLA.jpg

VIZIJA

Natūralios ir atkurtos pelkių ekosistemos gamtos ir visuomenės gerovei.

MŪSŲ ĮKVĖPĖJAS

KOMANDA

Kristina.jpg

KRISTINA DAPKŪNIENĖ

EKOLOGĖ, APLINKOSAUGININKĖ,

PROJEKTO VADOVĖ

Nuo studijų Vilniaus universiteto gamtos mokslų fakultete pabaigos dirbo aplinkosaugos srityje tiek nevyriausybiniame sektoriuje, tiek ir valstybinėse institucijose. Turi sukaupusi didelę patirtį vandens telkinių valdymo ir apsaugos srityje, tvaraus vartojimo srityje, projektų valdyme bei šviečiant visuomenę aplinkosaugos temomis. 

El. paštas: kristina @ pelkiufondas.lt

Atkurdami pelkes saugokime klimatą, 2022

MŪSŲ DRAUGAI IR PARTNERIAI

AM logo'.jpg
VMU_logo.png
apva_logo_parsisiuntimui.jpg
K-Logo_CMYK.jpg
LDA_logotipas.jpg
200px-Zuvinto_biosferos_rezervatas.png
GMC_partner-dt skaidrus (2).png
Succow_Logo_Horizontalus.jpg
NABU logo.jpeg
Amphi Consult.png
Inovatoriu slenis logo.png
Preiļu_novads_COA.png
Zarasai_logo.jpg

PAREMK

Paremk mūsų veiklą ir prisidėk prie pelkių išsaugojimo.

SAVANORIAUK

Prisidėk prie mūsų veiklų su draugais ar kolegomis. 

bottom of page